Jaunimas Miesto dienose 2016

Marijampolės miesto dienos – bene didžiausias renginių, pasirodymų ciklas metuose. Šiuose renginiuose, taip pat nemažą dalį užima jaunimo organizacijų, jaunimo atstovų iniciatyvos. Jau antrus metus iš eilės Marijampolės jaunimo organizacijų taryba „Apskritas stalas“ pristatė „Jaunimo miestelio“ idėją, kurios pagrindinis tikslas yra vieningai pristatyti jaunimo organizacijas, taip pat su jaunimo dirbančius atstovus Marijampolės miesto bendruomenei.

Šiais metais „Jaunimo miestelyje“ galėjote sutikti Lietuvos skautų atstovus su tuntininke Audrone Levickiene priešakyje, Marijampolės moksleivių parlamentinės grupės (MMPG) atstovus ir jų pirmininkę Emą Stadaliūtę, asociacijos „Jaunimo laisvalaikis“ atstovus kartu su pirmininke Raimonda Bogužaite, Lietuvos krikščioniškojo jaunimo sąjungos „Žingsnis“ atstovus ir koordinatorę Viltę Marijampolės regiono jaunųjų verslininkų atstovus ir jų prezidentą Andrių Papečkį, Lietuvos moksleivių sąjungos atstovus ir Marijampolės skyriaus atstove Pauliną Šlapsevičiūtę, Marijampolės kolegijos studentų atstovybės prezidentę Algirdę Adomaitytę ir žmones, kurie suspėjo dalyvauti tiek „Jaunimo miestelio“ programoje, tiek atstovauti Marijampolės kolegiją miesto dienų renginiuose , taip pat kolegas ir partnerius iš Marijampolės Atviro jaunimo centro, partnerius, Jaunimo darbo centrą ir centro direktorę Loretą Barkauskienę, Marijampolės miesto meniu komandą.

Žinoma, be šių daugiausiai prisidėjusių prie „Jaunimo miestelio“ jaunimo atstovų ir su jaunimu dirbančių žmonių Miesto dienose dalyvavo ir kitos MJOTAS narės (Lietuvos šaulių sąjungos, Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos, Jaunųjų konservatorių lygos atstovai).

Jaunimo miestelyje visos dienos metu vyko daug smagių renginių ir atrakcijų. Skautai pristatė žaidimus „Minų laukas“ ir „Siaubo kambarys“, MMPG ir „Jaunimo laisvalaikis“ pristatė smagių akcijų, kaip antai apsikabinimų akcija „Free Hugs“, dovanojo šaunų prizų, taip pat galėjote išvysti įvairių Lietuvos moksleivių sąjungos parengtų žaidimų. Kolegos iš Marijampolės atviro jaunimo centro pasiūlė stalo teniso žaidimą „JuicePong“, estafetę „X ir 0 turbo klasė“. Marijampolės miesto meniu komanda pristatė naujovę Marijampolėje – virtualios realybės akinius. Mes, Marijampolės jaunimo organizacijų tarybos „Apskritas stalas“, Valdybos nariai dalinosi informaciją apie metų planus, renginius, dalino firminius prizus (balionus, tušinukus, ženklelius), nuolat garsiai viešino ir komentavo „Jaunimo miestelio“ iniciatyvas, taip pat patys apsiėmė surengti užsiėmimus vaikams – akcija, atrakcija „Išsipūsk sau piešinį“, mokė pasigaminti vėjo malūnėlį.

Dėkojame visiems „Jaunimo miestelio“ organizatoriams, dalyviams, visiems, kurie padėjo, jog „Jaunimo miestelis“ aktyviai prisidėtų prie visos Miesto dienų šventės 2016-aisiais metais.