MJOTAS Padėkos vakare apdovanoti metų geriausieji

„Gruodis – tai metas, kuomet džiaugiamės nuveiktais darbais, kurio metu apžvelgiame ir įsivertiname savo darbus, tačiau tuo pačiu ir išsikeliame naujus tikslus ateinantiems metams“ – štai tokiais žodžiais gruodžio 16 d. prasidėjo jau tradicija tapęs Marijampolės jaunimo organizacijų tarybos „Apkristas stalas“ Padėkos vakaras 2016.
Šiais metais organizatoriai jaunimą ir jaunimo organizacijas kvietė susirinkti į Petro Kriaučiūno viešąją biblioteką „Šie metai ypatingi MJOTUI, kadangi esame nuo pagrindų atsinaujinusi komanda, todėl ir šį padėkos vakarą norėjome surengti ypatingai šiltai, sukurti aplinką, kurioje galėtume vienas kitą labiau pažinti ir pasidžiaugti kartu nuveiktais darbais. Šiais metais pasirinkome P. Kriaučiūno viešąją biblioteką, nes tai vieta, kurią kiekvienas pažįstame nuo pradinių klasių, ten kur prasidėjo knygos pažinimo kelias. Džiaugiamės, jog turėjome progą visi pasimatyti bei vienas kitam padėkoti“ – kalbėjo naujoji MJOTAS pirmininkė Aistė Mikulionytė.
Renginys sukvietęs daugybė jaunimo šiais metais turėjo 7 nominacijas, kurios buvo siūlomos jaunimo organizacijų, tai: metų jaunimo lyderis, metų jaunimo draugas, metų pavyzdys, metų pasiekimas, metų organizacija, metų renginys ir metų ‚feniksas‘.
Metų jaunimo lyderiu tapo Vladas Polevičius, kuris nuolatos būna šalia jaunimo, aktyviai dirba su tarptautiniais projektais bei Europos savanorių tarnyba.
Metų jaunimo draugas šiais metais tapo vedėjų įvardinta viso Marijampolės jaunimo „MAMA“- Marijampolės savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Loreta Rutkauskienė, kuri nuolatos gelbėja jaunimui, moko bei pataria ne tik organizaciniais reikalais.
Metų pavyzdžiu tapo Dominykas Butkus, jaunas vos 16 metų vaikinas, kuris savo visą laisvą laiką aukoja organizacijų veikloms, rodydamas pavyzdį, jog svarbu išties ne tik būti nariu, bet ir atsidavusiai dirbti.
Metų pasiekimo nominaciją pelnė Matas Kaminskas, tai jauniausiai IT mokytojas Lietuvoje, taip pat projekto „Marijampolės miesto meniu“ projekto vadovas.
Metų organizacijos ir Metų renginio nominacijos šiais metais atiteko asociacijai „ Jaunimo laisvalaikis“ už „FREE TO DANCE“ renginį bei aktyvų dalyvavimą bei laisvalaikio praleidimo būdų kūrimą Marijampolės jaunimui
Ir paskutinioji nominacija „Metų feniksas“ šiais metais atiteko Marijampolės kolegijos studentų atstovybei, nes ši organizacija tarsi feniksas pakilo iš pelenų, aktyviai dalyvauja ne tik kolegijos akademiniuose reikaluose, ne tik kuria palankų laisvalaikį studentams, bet ir prisideda prie jaunimo politikos bei aktyviai įsilieja į kitų organizacijų veiklas.
Šiais metais Padėkos vakaro šūkis buvo: „Skleiskime-dalinkimės šiluma“, tad ir nominacijos buvo atitinkamai paruoštos. Renginio metu publiką džiugino jaunimo grupė LePunka, atlikėjos Dovilė Vasiliauskaitė ir Inga Žilionytė, Aistės Biskytės personalinė paroda.

Už nuotraukas dėkojame Aistei Biskytei.