MJOTAS Žiemos forumas: komunikacija ir renginių ABC

2017 m. sausio 14- 15 dienomis, sodyboje “Karaliaus krėslas” vyko MJOTAS Žiemos forumas. Šių metų Žiemos forumo temos: vidinė ir išorinė komunikacija, organizacijų valdymas, konfliktų sprendimas bei renginių ABC.
Forumą pradėjo MJOTAS pirmininkė Aistė Mikulionytė, pristatydama organizacijos struktūrą, supažindindama su nauja komanda bei apžvelgdama artėjančius planus. Vėliau estafetę perėmė Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos valdybos narys – marijampolietis Vladas Polevičius, kuris pasakojo apie organizacijų susiduriamas problemas, konfliktų valdymą, laiko planavimą, narių pritraukimą bei motyvaciją. Užsiėmimų metu dalyviai turėjo galimybę ne tik išmokti naudingos teorinės informacijos, bet ir naudojant praktines užduotis visa tai įsisavinti dar greičiau.
Antroje dalyje LiJOT komunikacijos koordinatorė Aistė Eidukaitytė pasakojo apie organizacijos vidinę ir išorinę komunikaciją – kaip sukurti organizacijos įvaizdį ir kaip įdomiai pateikti savo organizacijos informaciją.

Antrąją forumo dieną buvo kalbama apie renginius ir tinkamą jų organizavimą, šią paskaitą su ypatingai įdomia praktine pravedė Raimonda Bogužaitė.

Dėkojame visiems lektoriams, kurie savo sukaupta patirtimi pasidalino su daugiau nei 30 dalyvių iš įvairių jaunimo organizacijų.
Taip pat dėkojame Alytaus visuomeninių organizacijų tarybai, jog atvyko į svečius bei kartu sudalyvavo forume!

Iki kitų susitikimų!