Šokam savanoriauti Marijampolėje?

Marijampolės jaunimo organizacijų taryba “Apskritas stalas” Valdybos sprendimu siekia tapti jaunimo savanorišką veiklą organizuojanti organizacija Marijampolės savivaldybėje ir iki rugsėjo 21 d. siekia susirinkti potencialių jaunimo (14-29 m.) savanorius priimančių organizacijų ir įstaigų savanorių skaičiaus poreikį iki 2019 m. birželio 30 d.

Jaunimo reikalų departamentas yra paskelbęs konkursus savanorišką veiklą organizuojančių organizacijų akreditavimui ir jų programų finansavimui.

Yra siekiama, visos įstaigos ir organizacijos (sąlyga: pelno nesiekiančios), kurios dirba su jaunimo savanoriais arba planuoja tai daryti, galėtų gauti papildomą finansavimą savo veikloms bei savanorio išlaikymui.

Jei Tavo organizacija ar įstaiga susidomėjo šiuo kvietimu, susisiekite su mumis el. paštu astalas@gmail.com parašydami jaunimo savanorių veiklos finansavimo poreikį, t.y. kiek galėtumėte priimti savanorių 6 mėnesių savanorystei, kuri anksčiausiai prasidėtų 2018 m. lapkričio mėn., o baigtųsi 2019 m. birželio 30 d.

#ŠokamSavanoriauti #MJOTAS #Jaunimui #Savanorystė#Marijampolė #SusitikimeČia