Kvietimas į Erasmus+ jaunimo akademiją

Mielas jaunuoli,

ar jau sumąstei, ką veiksi spalio 27-31 dienomis? Gal norėtum daugiau sužinoti apie neformalųjį ugdymąsi, tarpkultūrinį mokymąsi, savanorystę, kūrybiškumą bei rizikų valdymą? Gal norėtum 5 dienas kartu su 40 asmenų grupe pagyventi tikrame dvare? O jeigu pasakytume, kad visa tai nieko nekainuoja?

Taip, jei tai patraukė tavo dėmesį, tai Erasmus+ jaunimo akademija laukia tavęs!

Registruokis iki spalio 24 d. ir lauk savo registracijos patvirtinimo! Registracijos nuoroda – https://goo.gl/forms/RY2MCBQXOvPiNYsV2.

Nuoroda į Facebook renginį – https://www.facebook.com/events/2708760989349940/

Trumpi faktai apie Erasmus+ jaunimo akademiją:

— Data: spalio 27-31.
— Vieta: Zyplių dvaras.
— Transportas: spalio 27 d. užsakytas autobusas 10 val. ryte išvažiuoja iš Marijampolės. Spalio 31 d. planuojame grįžti apie 15 val.
— Pagrindinės Erasmus+ jaunimo akademijos temos: “Erasmus+” programa, neformalusis mokymasis, tarpkultūrinis mokymasis, savanorystė, kūrybiškumas bei rizikų valdymas.
— Registruotis į Erasmus+ jaunimo akademiją gali dalyvauti visi jauni asmenys (14-29 m.). Atrinkti nepilnamečiai dalyviai turės pristatyti pasirašytą tėvų sutikimą dalyvauti renginyje. Tėvų sutikimo formą atsiųsime kartu su registracijos patvirtinimu.
— Mes nepamirštame, kad spalio gale yra švenčiamas helovynas. Šįkart Erasmus+ jaunimo akademijos dalyviai bus bauginami senojo dvaro istorijomis.
— Erasmus+ jaunimo akademija yra finansuojama Erasmus+ programos lėšomis, todėl dalyvavimas yra nemokamas.
— Informaciją apie detalesnę programą ir pasiruošimą Erasmus+ jaunimo akademijai atsiųsime kartu su registracijos patvirtinimu.

Džiugiai,
Erasmus+ jaunimo akademijos komanda

El. paštas pasiteiravimui: erasmus4svi@gmail.com