fbpx

ASOCIACIJA „NERIBOTŲ GALIMYBIŲ FONDAS“

APIE ORGANIZACIJĄ

Artūras Visockis

Prezidentas

„Neribotų galimybių fondas“ tai 2009 metų pradžioje susibūrusi ir Marijampolės miesto lygmeniu veikianti organizacija, šiuo metu vienijanti 17 narių, yra Marijampolės jaunimo organizacijų tarybos „Apskritas stalas“ narė-stebėtoja.
„Neribotų galimybių fondo“ veiklos tikslai yra skatinti jaunimo iniciatyvumą, teikti labdarą, paramą bei maitinimą miesto socialiai remtiniems asmenims, bendradarbiauti su įvairiomis įmonėmis, įstaigomis, organizacijomis siekiant pagerinti jaunimo situaciją.
„Neribotų galimybių fondas“ Marijampolėje yra žinomas kaip kasmetinės socialinės akcijos „Aš būsiu pirmūnas“ organizatorius, kurios metu jaunimo nevyriausybinių organizacijų savanoriai renka ir dalina mokyklines prekes vaikams iš sunkiai besiverčiančių šeimų. Fondas taip pat įgyvendina projektus „Jei turi svajonę“ bei „Pasilik Lietuvoje“. Visomis iniciatyvomis yra siektiama atkreipti visuomenės dėmesį į problemas, su kuriomis sunkmečiu susiduria šeimos, skatinti savanorystę bei socialinį solidarumą.
Asociacijos narių tarpe yra viešųjų ryšių, žurnalistikos, audiovizualinio meno, politikos mokslų ir socialinio darbo specialistų

arturac.v@gmail.com

+370 638 82978

Vytauto g. 27 LT – 68300 Marijampolė