fbpx

MARIJAMPOLĖS PETRO KRIAUČIŪNO VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Apie Organizaciją

Vartotojų aptarnavimas, bibliotekos fondų tvarkymas, informacinė ir kraštotyros veikla, kultūrinių ir edukacinių renginių organizavimas, neformalus darbas su vaikais ir jaunimu.

Savanoriškos veiklos sritis

Informacinės technologijos, Menas ir kultūra, Švietimo

Organizacijos veiklų tikslinė grupė

Viešosios bibliotekos vartotojų ir lankytojų profilis, su kuriais gali dirbti savanoris, yra platus: vaikai, paaugliai, suaugusieji. Su kuria ar kuriomis grupėmis dirbs savanoris priklauso nuo to kuriame viešosios bibliotekos padalinyje ar skyriuje bus savanoriaujama. Taip pat yra veiklų, kurios nereikalauja tiesioginio darbo su tikslinėmis grupėmis, savanoris gavęs darbo priemones dirbtų individualiai.

Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?

Pageidautina, kad savanoriai galėtų skirti 15-25 valandas per savaitę savo laiko. Siūlomas veiklos viešosios bibliotekos 1. Vaikų edukacijos ir laisvalaikio centre : Neformalaus vaikų švietimo būrelio „Knygos draugai“ veikla; Edukacinių užsiėmimų organizavimas; Centro renginių ir parodų organizavimas. 2. Lankytojų aptarnavimo centre: Lankytojų aptarnavimas ir konsultavimas, supažindinimas su Lankytojų aptarnavimo centro veiklomis ir paslaugomis; Įvairių leidinių, dokumentų ir fotografijų skaitmeninimas. Suskaitmenintos medžiagos sutvarkymas, aprašymas, talpinimas bibliotekos tinklalapyje; Bibliotekos renginių ir paslaugų informacinis viešinimas (straipsnių interneto svetainei ir spaudai, pranešimų socialinių tinklų paskyroms rengimas); Centro renginių ir parodų organizavimas. 3. Draugystės padalinyje: Darbas prie interaktyvaus edukacinio stalo (mokomųjų programėlių kūrimas, edukacinių užsiėmimų vedimas); Padalinio veiklų viešinimas socialinės medijos platformose, skaitmeninio turinio (dizaino , teksto, fotografijų) kūrimas; Padalinio renginių ir parodų organizavimas. (Nurodytos veiklos ir grafikas yra pavyzdiniai, kiekvienu atveju sudaromas individualus veiklų ir darbo grafikas, atsižvelgiant į lūkesčius ir gebėjimus)

Kokio savanorio organizacija ieško?

Ieškome motyvuoto ir iniciatyvaus savanorio, kurį domina viešosios bibliotekos veiklos. Turėjimas patirties ir/ar įgūdžių reikalingų atlikti siūlomoms užduotims būtų privalumas.

Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?

1-3

Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?

Ne

mpileckaite@marvb.lt

+370 614 81911

Vytauto g. 20, Marijampolė