fbpx

Viešoji įstaiga „Sveikatingumo idėjos“

Apie Organizaciją

Viešoji įstaiga „Sveikatingumo idėjos“ yra ne pelno siekianti organizacija, veikianti švietimo, kultūros, sporto ir socialinėje srityse, ypatingą dėmesį skirianti jaunimui, jaunų žmonių užimtumui, ivairias novatoriškas idėjas ir projektus. Organizacija nuolat palaiko dialogą tarp miesto savivaldybės biudžetinių įstaigų bei verslo įmonių, ir įgyvendindama reikšmingas idėjas prisideda prie gerovės kūrimo Lietuvos žmonėms. Mūsų organizacija šiuo metu vienija daugiau kaip 20 mokyklinio ir studentiško amžiaus savanorių, aktyviai veikiančių švietimo, kultūros, sporto ir socialinėse srityse. Vykdydama veiklas organizacija siekia prisidėti prie kokybiško jau užimtumo, ugdyti naujas kompetencijas per kūrybišką ir aktyvią neformalią veiklą.

Savanoriškos veiklos sritis

Jaunimo politika, Socialinė, Sveikatos, Sporto, Menas ir kultūra, Švietimas, Informacinės technologijos

Organizacijos veiklų tikslinė grupė

Organizacijoje savanoriauti gali asmenys nuo 14 iki 29 metų. Savanoris organizacijoje gaus idivudualias veiklas, atsižvelgiant į turimus įgūdžius ar norus.

Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?

Veiklų pasirinkimas organizacijoje galimas iš: projektinių paraiškų rengimas, įvairių projektų, renginių, užsiėmimų organizavimas ir įgyvendinimas, bendravimas su nacionaliniais ir tarptautiniais partneriais,
pagalba rengiant stovyklas. Savanorių darbo grafikas lankstus nuo 8 val. iki 19 val., o savanorio užimtumas priklausys nuo jo paties noro ir įsitraukimo, tačiau ne mažiau nei 5 valandas per dieną, 5 dienas per savaitę.

Kokio savanorio organizacija ieško?

Svarbiausia savybė ta, kad savanorį domintų organizacijos veikla ir jis/ji būtų atviras mokytis, išgirsti, suprasti, priimti bei nebijotų peržengti savo komforto zonos ribų. Visas reikalingas žinias ir kompetencijas būsimas savanoris įgis savanorystės metu, todėl norint įsilieti į veiklas jokio pradinio pasiruošimo nereikės.

Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?

4

Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?

Taip, bet tik turinčius tam tikrą negalią

nesapnuok@yahoo.com

+370 620 43662

J. Basanavičiaus a. 9, Marijampolė