fbpx

JAUNIMAS YRÀ

Apie Organizaciją

Asociacija „Jaunimo laisvalaikis“ (socialinėje erdvėje žinoma kaip „Jaunimas YRÀ“) – viena aktyviausių Marijampolės jaunimo organizacijų, teigianti, jog jaunimas yrà ir siekianti prisidėti prie jaunimo užimtumo didinimo ir laisvalaikio gerinimo. Organizacija vykdo įvairius projektus, kurie būtų patrauklūs jauniems žmonėms, dažnai tai nėra tik vienkartiniai renginiai, o tęstiniai projektai. Asociacijos nariai nebijo iššūkių ir neretai įgyvendina didelio masto renginius (pastarųjų metu pavyzdys – jaunimo festivalis „Festivalis YRA“). Kuriami projektai ir renginiai liečia skirtingas sritis: jaunimo politika, kultūra, menas, sportas, švietimas. Organizacija yra išskirtinė tuo, kad vienija ne tik mokyklinio amžiaus jaunuolius, tačiau ir studentus (besimokančius Marijampolėje ir kituose miestuose), taip sukuriant puikią mokymosi, tobulėjimo bei lankstumą bendraujant gyvai ir elektroniniu būdu skatinančią terpę.

Savanoriškos veiklos sritis

Jaunimo politika, Žiniasklaida ir komunikacija, Lygios galimybės, Menas ir kultūra + Sveikatos, Švietimo, Sporto, Narkotikų, nusikalstamumo, kita prevencija

Organizacijos veiklų tikslinė grupė

Organizacijos veiklos yra orientuotos į Marijampolės jaunimą nuo 16 iki 29 metų (tačiau vertinant tai, jog Marijampolė – moksleivių miestas, dažniausias tikslinės auditorijos amžius 16-19). Priklausomai nuo renginio idėjos, tikslinės grupės ypatumai gali skirtis, tad dirbama ir su sunkumų, ir mažiau galimybių turinčiais, tiek motyvuotais jaunais žmonėmis. Savanoriai mūsų organizacijoje galės rinktis darbo pobūdį: ar dirbti individualiai, ar su konkrečiomis grupėmis, ar tiesiog įgyvendinti renginius/akcijas orientuotus bendrai į visuomenę. Savanoriams siūlysime ir galimybę konkrečiai rinktis iš ateinančių metų renginių plano, prie kurių veiklų labiau bus norima prisidėti.

Kokioms užduotims ieškomi savanoriai?

Savanoriams siūlome skirtingas veiklas, visų pirma, galima rinktis pagal sritį/veiklos kryptį ir darbo modelį (pvz.: labiau norima dirbti individualiai). Organizacijoje galima aiškiai išskirti šias sritis, kuriose pagal kiekvieną savanorį individualiai galėsime suformuoti užduotis: Komunikacijos sritis (socialiniai tinklai, organizacijos įvaizdžio identiteto kūrimas, socialinių akcijų kūrimas, maketavimas, montavimas, filmavimas). Bendravimas su projektų rėmėjais/partneriais (Lietuvos ir užsienio); žmogiškųjų išteklių valdymas; projektų rengimo, administravimo veikla. Organizacijoje taip pat siūlome ir galimybę išbandyti save kaip projekto/renginio vadovą. O priklausomai nuo renginio/projekto, galimas ir bendravimas su projektų, renginių dalyviais, konkrečiomis tikslinėmis grupėmis, jų įtraukimas į veiklas, paruošimas. Savanoris bus užimtas 10 val.per savaitę (40 val./mėn), kiekvienam savanoriui sudarant individualų veiklos planą.

Kokio savanorio organizacija ieško?

Ieškome tokių savanorių, kurie būtų motyvuoti, norėtų išmokti naujų dalykų, drąsiai prisiimtų atsakomybę už atliekamus darbus ir noriai jų imtųsi patys. Nebijotų naujovių ir gebėtų bendrautilanksčiai, socialinėje erdvėje bei būtų suinteresuoti kurti veiklas/renginius/projektus jaunimo politikos, kultūros, meno, sporto, švietimo srityse, kurie skatintų jaunimo užimtumą Marijampolės regione.

Kiek Jaunimo savanoriškos tarnybos savanorių organizacija gali priimti vienu metu?

5-10

Ar organizacija gali priimti savanorius su negalia?

Taip, bet tik turinčius tam tikrą negalią

b.raimonda@gmail.com

+370 637 50417

Vytenio g. 12-31, Marijampolė