fbpx

Įdomioji vasara Baraginėje

Įdomioji vasara Baraginėje

Pastaruosius metus Marijampolės savivaldybės kaimiškosiose vietovėse vyko vaikų ir jaunimo dienos stovyklos „Įdomioji vasara“, į kurias susirinko daugiau nei 80 jaunuolių!

Stovyklos vyko:

  • 2019 m. spalio 28 – 29 dienomis Steiniškių kaime;
  • 2019 m. lapkričio 16 dieną Igliaukoje;
  • 2019 m. lapkričio 29 dieną Želsvoje;
  • 2020 m. rugpjūčio 13 – 17 dienomis Baraginėje.

Stovyklų metu vaikų ir jaunimo laukė įvairios komandinės užduotys, šokio bei teatro užsiėmimai, stalo žaidimai, vandens pramogos bei žygiai su pikniku. Kūrybinių dirbtuvėlių metu vaikai gamino antistresinius kamuoliukus, sniego gaublius, slime‘us, pynė apyrankes, piešė ant marškinėlių.

Stovyklautojai ne tik smagiai praleido laiką bei užmezgė naujas pažintis, tačiau ir ugdė savo kūrybiškumą, buvo skatinami imtis iniciatyvos ir bendro darbo. Naudodamiesi skaitmeninėmis technologijomis jaunimas galėjo mokytis kurti kokybiškus vaizdo klipus bei tinkamai naudotis šiais laikais vis populiarėjančiais socialiniais tinklais.

 

Stovyklos yra finansuojamos projekto „Įdomioji vasara“ (Nr. MARI-LEADER-6B-JV-1-6-2018) dalis. Projektą vykdo kūrybinės dirbtuvės „Prie meno“, o Marijampolės jaunimo organizacijų taryba „Apskritas stalas“ prisideda prie veiklų įgyvendinimo.