fbpx

Jaunimo konsultavimas Marijampolėje įgauna pagreitį!

Jaunimo konsultavimas Marijampolėje įgauna pagreitį!

Neįmanoma priimti tvirto sprendimo nežinant visų esančių galimybių ir alternatyvų. Skirtingų galimybių žinojimas yra tik pirmas žingsnis, po kurio seka skirtingų variantų įvertinimas, palyginimas platesniame kontekste ir suderinimas su jauno žmogaus galimybėmis, įgūdžiais ir siekiais. Visiems šie žingsniai yra sudėtingi, ypač jie sudėtingi jauniems žmonėms, kurie dar formuojasi kaip asmenybės ir su jais susiduria pirmą kartą.

Marijampolės jaunimo organizacijų taryba „Apskritas stalas“ vis aktyviau įsitraukia į jaunimo informavimo ir konsultavimo veiklą ir kviečia jaunus žmones kreiptis su jiems iškylančiais klausimais. Pagrindinis jaunimo informavimo ir konsultavimo tikslas yra padėti jauniems žmonėms susiorientuoti visuose jų gyvenimo aspektuose ir skatinti savarankišką sprendimų priėmimą.

Marijampolės jaunimo organizacijų tarybos „Apskritas stalas“ biuro nariai gali ne tik suteikti informaciją įvairiais gyvenimiškais klausimais, tačiau ir patys dalinasi įvairiomis galimybėmis ir patarimais „Facebook“ grupėje „Marijampolės jaunimui“. Čia galima rasti informacijos apie mieste vykstančius renginius, akcijas, galimybes savanoriauti, dirbti ar užsiimti kitokia veikla, sužinoti kitos naudingos informacijos.

Grupėje informacija dalinasi ne tik Marijampolės jaunimo organizacijų tarybos „Apskritas stalas“ biuro nariai, bet ir mieste veikiančių įstaigų, organizacijų nariai ir darbuotojai. Ši grupė naudinga ne tik informacijos ieškantiems jauniems žmonėms, bet ir įstaigų, organizacijų atstovams, norintiems pasiekti jiems reikalingą auditoriją.

Kviečiame prisijungti prie grupės, skirtos Marijampolės jaunimui, čia: https://bit.ly/3dyJGAP

O norintiems pasikonsultuoti, kviečiame kreiptis žinute MJOTAS soc. tinklų paskyrose, svetainėje www.zinauviska.lt arba el. paštu komunikacija@mjotas.lt.