fbpx

Kviečiame į Lietuvos jaunimo forumą

Kviečiame į Lietuvos jaunimo forumą

Jau šį savaitgalį kviečiame į projekto „Jaunimas savivaldoje: kas toliau?“ uždaromajį jaunimo forumą Marijampolėje, kuriame dalyvaus jaunimo atstovai net iš 11 skirtingų savivaldybių Lietuvoje. Forumo metu diskutuosime apie nacionaliniu lygiu veikiančių jaunimo organizacijų poveikį regioninei jaunimo politikai, mokysimės kokybiškai rengti jaunimo pozicijas savivaldybės vadovams, planuosime tolimesnes savivaldybių jaunimo organizacijų tarybų (SJOT), kitaip „apskritųjų stalų“ bendradarbiavimo veiklas. Tuo pačiu gilinsime žinias skaitmeninio saugumo bei asmens duomenų apsaugos srityse.

Registracija į jaunimo forumą – https://forms.gle/aWqpAqcMv2MozAfB6

Facebook renginys – https://www.facebook.com/events/1625611514235749/

Projektą „Jaunimas savivaldoje: kas toliau?“ įgyvendina labdaros ir paramos fondas „Jauniems“ kartu su 11 „apskritųjų stalų“ iš visos Lietuvos.

Šiuo projektu yra siekiama įgalinti savivaldybių jaunimo organizacijų tarybas bei jaunimo organizacijas rinkti ir analizuoti informaciją bei atstovauti jaunų žmonių nuomonei vietos lygiu. Šiuo projektu taip pat norimaužtikrinti sklandų jaunimo politikos, iniciatyvų ir procesų perėjimą, besikeičiant savivaldybių taryboms po 2019 metų savivaldos ir tiesioginių merų rinkimų. Pagrindinis siekis yra stiprinti struktūrinį dialogą vietos lygmenyje bei faktais ir žiniomis grįstą jaunimo politiką.

Renginio dalyviams bus padengiamos kelionės, apgyvendinimo, maitinimo išlaidos.

Projektas „Jaunimas savivaldoje: kas toliau?“ yra finansuojamas programos Erasmus+.