fbpx

LIETUVOS ŠAULIŲ SĄJUNGOS MARIJAMPOLĖS APSKRITIES ŠAULIŲ 4-OJI RINKTINĖ

APIE ORGANIZACIJĄ

Mes esame Marijampolės apskrities 4-osios šaulių rinktinės jaunieji šauliai. Savo veiklą vykdome šaulių namuose, kurių adresas: Gedimino g. 29, Marijampolė. Mūsų organizaciją vienija bendras tikslas: ugdyti jaunimo pilietiškumą taip pat siekiame įskiepyti pagarbą žmogui ir meilę Tėvynei.
Jaunųjų šaulių veikla yra gan plati. Ji prasideda nuo trumpų karybos paskaitų, kurių metu išmokstame orientuotis vietovėje, susikalbėti nebylaus vandymo signalais, bendradarbiaujant įveikti įvairias kliūtis ir dar daugelį kitų įdomių ir bendradarbiavimą skatinančių dalykų. Taip pat mūsų Lietuvos Šauliu Sąjungoje (LŠS) galima dalyvauti „Jaunojo šaulio gelbėtojo“ kursuose, Inžinerijos kursuose, ir tarptautinėse pratybose „Žalgiris“, kuriose turime galimybę susipažinti ir pabendrauti su Didžiosios Britanijos kadetais.
Vasaros metu mobiliosiose vasaros stovyklose tobuliname įgytas žinias: einame į naktinius žygius, maskuojamės, rengiame pasalas, šaudymo bei rykiuotės pratybas.Taip pat stengiamės aktyviai dalyvauti Marijampolės miesto visuomeninėje veikloje.
Dalyvaudami LŠS veikloje išmokstame bendrauti ir bendradarbiauti, sisteminti žinias, tobulinti organizacinius gebėjimus. Mes manome, jog dalyvavimas šioje organizacijoje mums padeda suvokti Lietuvos istoriją, ugdyti pagarbą žmogui ir meilę Tėvynei.

marijampole@sauliusajunga.lt

+370 699 68290

Gedimino g. 29, Marijampolė LT 68264