fbpx

Marijampolės jaunimui rūpi tvarumas ir pasaulinės problemos

Marijampolės jaunimui rūpi tvarumas ir pasaulinės problemos

Įgyvendinat projektą „Tvarūs bičiuliai“ Marijampolės jaunimo organizacijų tarybos „Apskritas stalas“ savanoriai siekė supažindinti savo bendraamžius su Jungtinių tautų darnaus vystymosi darbotvarkės 2030 metams 17 darnaus vystymosi tikslų. Nors ši darbotvarkė yra patvirtinta Jungtinių tautų organizacijos Generalinės asamblėjos metu dar 2015 metais, deja, didžioji dalis jaunimo apie darnaus vystymosi tikslus mažai ką galėjo pasakyti.

Projekto pagalba buvo inicijuojami 17 darnaus vystymosi tikslų pristatymo renginiai 2020 m. rugpjūčio ir lapkričio mėnesiais, o siekiant, kad pasaulinio lygio problemas pastebėtų likusi Marijampolės savivaldybės visuomenė, projekto pagalba buvo atspausdinti savanorių maketuoti plakatai, kurie buvo iškabinti Marijampolės miesto autobusų stotelėse. Šių plakatų tikslas yra supažindinti marijampoliečius su kokybiško švietimo, gyvybės po vandeniu bei šiandieninėmis gamtos problemomis, kurias spręsti galima pradėti kiekvienam žmogui asmeniškai, šiek tiek labiau pritaikius savo kasdienį gyvenimą prie labiau tvaresnių įgūdžių.

„Mums nereikia vieno idealaus asmens, kuris 100% gyvens ekologiškai. Mes siekiame, kad kuo daugiau žmonių žengtų bent po žingsnelį savo gyvenime tvarumo link. Tik didinant žmonių sąmoningumą šioje srityje pasieksime norimų rezultatų“ – dalijosi mintimis MJOTAS pirmininkas Vladas Polevičius.

Projektas „Tvarūs bičiuliai“ yra finansuojamas Marijampolės savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Plakatų ant stotelių maketus galite rasti šioje nuorodoje – PLAKATAI.