fbpx

Pažink Europą Marijampolėje ir laimėk!

Pažink Europą Marijampolėje ir laimėk!

Nusibodo sėdėti namuose? Nori praleisti daugiau laiko gryname ore? O galbūt jau pamiršai, kaip atrodo miesto gatvės ir gatvelės? Marijampolės jaunimo organizacijų taryba „Apskritas stalas“ kviečia tave paminėti Europos dieną ir dalyvauti „Actionbound“ orientacinėse varžybose „Pažink Europą Marijampolėje!“
 
Varžybose galės dalyvauti tik 2 asmenų komandos, užsiregistravusios ir parsisiuntusios į išmanųjį telefoną programėlę „Actionbound“, kurioje varžybų metu bus pateiktos užduotys ir nurodyti orientacinių varžybų punktai. Dalyvauti varžybose komandos galės gegužės 9 d. nuo 9 iki 19 val. Svarbu, kad per šį laiką komandos apsilankytų visuose punktuose, tačiau komandos visų užduočių atlikimo trukmė nebus vertinama. Vertinami bus tik surinkti taškai. Komanda galės dalyvauti tik 1 kartą. Registracija į varžybas yra PRIVALOMA!
 
Varžybų metu:
• Draudžiama būriuotis orientacinių varžybų punktuose;
• Privaloma palaikyti bent 2 metrų atstumą tarp žmonių;
• Visiems dalyviams būtina dėvėti apsaugines kaukes;
• Draudžiama apgadinti ar kitaip nuniokoti orientacinių varžybų punktus;
• Grupėje gali būti tik 2 asmenys;
 
Orientacinių varžybų pirmųjų vietų laimėtojams atiteks nuostabūs prizai – riešutų rinkiniai iš „Riešutai jums“. Nugalėtojai bus paskelbti MJOTAS „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose, www.mjotas.lt svetainėje ir su nugalėtojais susisieksime asmeniškai. Orientacinių varžybų nugalėtojams prizai bus išsiųsti per paštomatus.
 
Registracijos nuoroda: https://forms.gle/KuopzTtzJtSMeDhJ9
 
Šis žaidimas nėra atviras ar uždaras renginys, tai virtualiai sukurtas pažintinis takas, kuriuo pagalba dalyviai galės pažinti savo miestą ir Europos Sąjungą. Dalyvavimas orientacinėse varžybose neatleidžia dalyvių nuo atsakomybės laikytis karantino metu galiojančios tvarkos (detaliau jas primename taisyklėse). Šis orientacinių varžybų formatas yra sukurtas pagal galiojančias karantino sąlygas. Pasikeitus sąlygoms ir/arba atsiradus kitoms aplinkybėms, varžybos gali būti nutrauktos.
 
Kilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis el. paštu: komunikacija@mjotas.lt