fbpx

Jaunimo įsitraukimo didinimas į organizacijų veiklą Marijampolėje

Marijampolės jaunimo organizacijų taryba „Apskritas stalas“ 2023 metais įgyvendino iš Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos jaunimo iniciatyvų finansavimo konkurso  projektą „Jaunimo įsitraukimo didinimas į organizacijų veiklą Marijampolėje“.

 

Projekto tikslas – supažindinti jaunus žmones su regioniniais bei nacionaliniais jaunimo politikos formuotojais, jaunimo organizacijomis, paskatinti juos aktyviai dalyvauti jų veikloje ir išsiaiškinti, kokie formatai jiems patrauklūs, norint prisijungti į veiklas.

 

Projekto uždaviniai:

1. Susitikti su 15 jaunuolių grupe atliepiant išsikeltą tikslą.
2. Sužinoti 2 formatus patrauklius jaunimui įsitraukti.
3. Supažindinti su jaunimo politikos formuotojais.

 

Projekto metu susitikimuose su jaunuoliais buvo nagrinėjami jų motyvacijos veikti, veiklų patrauklumo, formų, informacijos gavimo ir kiti klausimai. Siekiant išsiaiškinti jaunimo nuomonę, buvo inicijuojama atvira diskusija bei naudojama anoniminė anketa, jog ir drovūs jaunuoliai galėtų išsakyti savo nuomonę. Projekto poveikis matuojamas renginiuose nedalyvavusių jaunų žmonių įsitraukimo kiekiu, jų prisijungimu prie jaunimo organizacijų veiklos. Projekto tikslinė grupė sužinojo kaip susirasti jiems aktualią ir patikriną informaciją, kaip formuojama jaunimo politika, kokia yra jaunimo organizacijų nauda ir kodėl verta dalyvauti jų renginiuose.

 

 

Projektui finansavimas skirtas iš Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos jaunimo iniciatyvų finansavimo konkurso.

Skirta suma – 1 000 Eur.