fbpx

Kokybiškas jaunimo politikos formavimas ir įgyvendinimas Marijampolės savivaldybėje

Marijampolės jaunimo organizacijų taryba „Apskritas stalas“ įgyvendina Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bendrai finansuojamą projektą „Kokybiškas jaunimo politikos formavimas ir įgyvendinimas Marijampolės savivaldybėje“.

 

Tikslas:

 

Užtikrinti kokybišką Marijampolės jaunimo organizacijų vienijimą, atstovavimą ir stiprinimą bei atsakingai įsitraukti į jaunimo politikos formavimą ir įgyvendinimą Marijampolės savivaldybėje, įgyvendinant MJOTAS Strategijos 2018-2022 metams strateginėse veiklos kryptyse numatytus veiksmus.

 

Uždaviniai:

 

  1. Sudaryti sąlygas Marijampolės jaunimo organizacijų tarpusavio bei struktūriniam dialogui su sprendimų priėmėjais vystytis, siekiant formuoti MJOTAS pozicijas įvairias jaunimo politikos klausimais.
  2. Užtikrinti kokybišką ir demokratiškai pagrįstą MJOTAS Narių ir Stebėtojų atstovavimą vietos, regioniniu ir nacionaliniu lygmeniu.
  3. Atliepiant MJOTAS Narių ir Stebėtojų poreikį tikslingai organizuoti MJOTAS Narių ir Stebėtojų atstovų kompetencijų kėlimo veiklas.
  4. Sudaryti sąlygas kokybiškam ir rezultatyviam MJOTAS veiklos tolygumui.

 

Projekto biudžetas 2018 metais: 14 300 Eur.

Projekto biudžetas 2019 metais: 14 300 Eur.

 

Projektą kofinansuoja Marijampolės savivaldybės administracija:

 

2018 m. prisidėjo 5540 Eur suma.

2019 m. prisidėjo 5150 Eur suma.